!!! UWAGA NAJBLIŻSZE TERMINY TO STYCZEŃ I LUTY 2024 !!! 

KALENDARZ NA 2023 JEST ZAMKNIĘTY. W 2023 POZA PRZYJĘTYMI REALIZACJAMI ZAPRASZAM JEDYNIE NA WARSZTATY – ROZPISKA TUTAJ

Hej! Poniżej znajdziesz formularz, który należy wypełnić, aby uzyskać wycenę! Wypełnij go baaardzo dokładnie – to znacznie przyspieszy nam ten niezbyt przyjemny proces… Wiem, wiem, mi też się czasem nie chce! 😉 Niestety, wszystko wyceniam indywidualnie, także nie ma cen mniej-więcej, +/-, widełek, pułapu (…). 

Najfajniej, jeśli przygotujesz inspiracje, które podrzucisz mi potem mailowo – to jest najszybsza droga do błyskawicznej wyceny. No, prawie błyskawicznej, bo czasem też śpię! 😉 

Staram się odpowiadać w przeciągu 1-5 dni roboczych. Proszę, nie pospieszaj mnie innymi kanałami – czasami jestem po prostu zajęta malowaniem, warsztatami lub innymi wątkami do pracy. Jestem jedną osobą, dlatego czasem chwilkę dłużej trzeba poczekać na odzew, ale… obiecuję, że będzie warto! 🙂 Wiem, że są momenty, kiedy potrzebujecie kurtek „na już”         – pamiętaj jednak, że realizacje LAST MINUTE są możliwe tylko, jeśli mam wolne miejsce i jestem w stanie Cię przyjąć. Nie miej mi za złe, jeśli kalendarz jest już na tyle pełny, że nie dam rady zrealizować Twojej kurtki w ekspresowym terminie. Gwarancją terminu jest odezwanie się do mnie na około 8 miesięcy przed datą, na którą potrzebujesz kurtkę mieć u siebie. Wszystko poniżej terminu realizuję tylko, jeśli pozwala mi na to czas. 

Jeśli masz pytania – możesz napisać do mnie na Instagramie @custombymj lub zadać je mailowo po uzyskaniu odpowiedzi. Sprawdź też małe Q&A, które znajdziesz pod formularzem. 

Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie dla Ciebie samą przyjemnością! 

Już się nie mogę doczekać, co wymyśliłaś/eś! 

Najczęściej zadawane pytania:

Jaki wybrać termin realizacji? 

Najlepiej z minimum miesięcznym wyprzedzeniem. Różne sytuacje się zdarzają i ja również jestem tylko człowiekiem i może mi się zdarzyć opóźnienie. Zastosujmy wobec siebie zasadę ograniczonego zaufania i złóż zamówienie z wyprzedzeniem. :)!

Przykład: Bierzesz ślub w maju. Zapisz się wobec tego na kwiecień. Wtedy w kwietniu będziemy mieć czas na malowanie, podesłanie efektu końcowego, ewentualne poprawki i rozliczenie oraz wysyłkę. W taki sposób kilka dni ewentualnej obsuwy nie będzie miało znaczenia – ani kiedy Ty będziesz czekać na wypłatę lub nie podasz danych ani jeśli ja będę potrzebować kilka dni więcej na dopieszczenie Twojej kurtki. 

Ile wynosi zadatek? 

Zadatek wynosi 10-20% wartości, którą podaję przy wycenie. Aby zarezerwować swój termin konieczna jest wpłata zadatku. Nie rezerwuję terminu bez wpłaty. Jeśli zapomnisz wpłacić, mimo że byłeś/aś zdecydowany/a – nie miej do mnie pretensji, że miesiąc czy dwa później nie mam już terminu. Terminy znikają dość szybko, zwłaszcza te, które obejmują sezon ślubny i Święta. 

Jak przebiega cały proces? 

Wycena –> zadatek –> rezerwacja terminu –> na 1,5 miesiąca przed datą kontakt od Ciebie w sprawie potwierdzenia szczegóływ –> jeśli wysyłasz do mnie kurtkę, to właśnie na tym etapie –> dostajesz projekt do akceptacji –> maluję –> podsyłam efekt końcowy –> rozliczamy resztę umówionej kwoty –> wysyłam do Ciebie kurtkę

Najpierw wyceniam Twój pomysł. Jest to zwykle wycena „widełkowa”. Dlaczego nie podaję konkretnej kwoty tylko właśnie „widełki”? To, co opisujesz w formularzu to jest wstępny pomysł, podobnie jak inspiracja, którą wyślesz to tylko inspiracja. Prawdziwy projekt dostajesz ode mnie na początku miesiąca, na który jesteś zapisana/y. Wtedy wraz z projektem dostajesz konkretną cenę za ten właśnie projekt. Cena jest nie większa niż górna kwota podana przy początkowej wycenie. Jeśli chcesz coś dodać – cena wzrasta. Jeśli chcesz coś podmienić – cena zwykle zostaje taka sama. Jeśli chcesz coś odjąć – spada. 

Przykład: Wyceniłam Twój pomysł na 400-600 zł. Otrzymałeś/aś projekt w górnej kwocie, czyli 600 zł. Chcesz dodać jeszcze kwiaty + kilka szczegółów z przodu. Cena wzrasta o ilość dodatkowych elementów, a po jej akceptacji dostajesz wizualizację wzbogaconą o wybrane elementy. 

Po akceptacji projektu maluję. Nie podsyłam etapów swojej pracy – niestety nie pozwala mi na to czas, aby każdy etap podrzucić klientowi, także jeśli chcesz zobaczyć jak powstaje Twoja kurtka – śledź moje social media! Często w stories pojawiają się poszczególne etapy tego, nad czym obecnie pracuję! 🙂 

Po malowaniu podrzucam Ci efekt końcowy. Jeśli wszystko jest okej – rozliczamy się. Cena nigdy nie wzrasta o ile nie chcesz nic dodać. Nawet jeśli chcesz coś dodać – zawsze zanim wprowadzę zmiany, poinformuję Cię jaka będzie wysokość dopłaty. 

Jeśli potrzebujesz poprawek – wprowadzam je. 

Wysyłka następuje po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie.