Masz pytanie na temat Twojego zamównienia?

Email: monikajurasik@gmail.com

Pamiętaj, że czas realizacji zamówienia jest różny dla różnych produktów.

„Custom boxy” realizowane są w przeciągu 3 do 5 dni roboczych. Należy doliczyć do tego czas wysyłki, różny dla innych przewoźników.

Kurtki, akcesoria, dekoracje oraz inne indywidualne zamówienia są realizowane w przeciągu 2,5 do 3 miesięcy od momentu zaksięgowania pełnej kwoty lub zaliczki na poczet realizacji zamówienia.

Pamiętaj, że realizacja zamówienia poza kolejką nie jest możliwa, o ile nie zostało to wcześniej ustalone. Wiąże się to z dodatkową opłatą.

Czas wysyłki:

Miej na uwadze, że poniżej podany czas, to informacje o przewidywanym czasie doręczenia przekazane nam przez przewoźników. Nie mamy wpływu na opóźnienia spowodowane losowymi sytuacjami, warunkami na drodze czy pogodowymi, które mogą spowodować późniejsze doręczenie paczki. Po tym jak paczka opuszcza naszą pracownię, odpowiada za nią przewoźnik.

Paczkomaty InPost – 1-3 dni roboczych

Kurier InPost – 1-3 dni roboczych

Przesyłki międzynarodowe (DPD – Europa lub DHL – Świat): 10-15 dni roboczych

Możliwy odbiór osobisty w mojej pracowni we Wrocławiu.

Wysyłka międzynarodowa

Chętnie wyślemy Twoją paczkę w każde miejsce na świecie. Cennik paczki ustalamy indywidualnie, ze względu iż korzystam z różnych przewoźników. W zależności od tego jak szybko potrzebujesz otrzymać swój produkt – dobierzemy odpowiedniego przewoźnika. Pamiętaj, że w różnych krajach obowiązują różne stawki celne. Nie odpowiadam za dodatkowe opłaty celne a do ich ewentualnego opłacenia zobowiązuje się Klient. Wartość zadeklarowana na paczce jest zawsze zgodna z rzeczywistą wyceną, którą ustalamy przy zamówieniu. Nie składaj zamówienia, jeśli nie zgadzasz się na pokrycie ewentualnych kosztów celnych.

Zwroty

Z uwagi, iż zamawiane produkty są wykonywane na podstawie specyfikacji podanej przez Klienta, Klient nie ma prawa do odstąpienia od umowy w myśl artykułu 38 pkt. 3 ustawy o prawach konsumenta. Co oznacza, że nie ma możliwości rezygnacji z indywidualnego projektu, jeśli ten jest już rozpoczęty. Nie ma także możliwości zwrotu personalizowanej rzeczy, o ile nie ma pomyłki w projekcie lub nie posiada ona widocznych wad wynikających z winy Sklepu.